Nuova Hyundai i30 - 2012

Stato
Chiusa ad ulteriori risposte.

arton81

Utente
Registrato
23 Gen 2012
Messaggi
80
Punteggio reazioni
3
Provincia
Reggio-Em. RE
Auto ed Allestimento
AR Giulietta
Allora è confermata l'uscita della I30 in Italia a Marzo?? Ormai manca poco... :)
Sto guardando anche altre medie ma la I30 per il momento è quella che mi soddisfa di più...
L'unico neo è che le officine autorizzate hyundai dalle mie parti distano almeno 30 km :x:
immagino che per mantenere valida la garanzia bisogna obbligatoriamente recarsi a fare i tagliandi da loro, giusto?
Questa cosa mi frena non poco perchè se fosse solo una volta all'anno per il tagliando ok, ma in caso di problemi (e qui mi tocco!!!) fare avanti-indietro diventa una bella scocciatura... Lo so mi piace la comodità! :)
 

roby

Socio Premium
Registrato
30 Mar 2010
Messaggi
1.233
Punteggio reazioni
83
Provincia
Monza-Bri. MB
Auto ed Allestimento
I30 Active Bifuel
Allora è confermata l'uscita della I30 in Italia a Marzo?? Ormai manca poco... :)
Sto guardando anche altre medie ma la I30 per il momento è quella che mi soddisfa di più...
L'unico neo è che le officine autorizzate hyundai dalle mie parti distano almeno 30 km :x:
immagino che per mantenere valida la garanzia bisogna obbligatoriamente recarsi a fare i tagliandi da loro, giusto?
Questa cosa mi frena non poco perchè se fosse solo una volta all'anno per il tagliando ok, ma in caso di problemi (e qui mi tocco!!!) fare avanti-indietro diventa una bella scocciatura... Lo so mi piace la comodità! :)

Arton,
la comodita' piace a tutti, non solo a TE! ;)
Il discorso garanzia e' + volte stato discusso...
se vai presso officine che ti "certificano" di effettuare il tagliando come da specifiche Hyundai ed usare i materiali originali, sei a posto.

leggi ad es. qui
https://www.hyundai-club.eu/showthread.php?4525-Tagliandi-da-altre-Officine
ciao.
 

arton81

Utente
Registrato
23 Gen 2012
Messaggi
80
Punteggio reazioni
3
Provincia
Reggio-Em. RE
Auto ed Allestimento
AR Giulietta
Arton,
la comodita' piace a tutti, non solo a TE! ;)
Il discorso garanzia e' + volte stato discusso...
se vai presso officine che ti "certificano" di effettuare il tagliando come da specifiche Hyundai ed usare i materiali originali, sei a posto.

leggi ad es. qui
https://www.hyundai-club.eu/showthread.php?4525-Tagliandi-da-altre-Officine
ciao.

Ho letto il thread che mi hai segnalato ma non ho ben capito... Si perdono gli ultimi 3 anni di garanzia? Inoltre ci sono officine apposta che fanno questo servizio oppure si potrebbe andare da chiunque?

Io ho un venditore multimarca vicino a dove abito, e tratta anche Hyundai, ho chiesto se fanno i tagliandi e le garanzie e mi hanno risposto di sì ma SOLO per chi acquista da loro. Vi sembra una cosa regolare? Di sicuro non sono una officina autorizzata... Mah

Scusate l'OT
 

roby

Socio Premium
Registrato
30 Mar 2010
Messaggi
1.233
Punteggio reazioni
83
Provincia
Monza-Bri. MB
Auto ed Allestimento
I30 Active Bifuel
Ho letto il thread che mi hai segnalato ma non ho ben capito... Si perdono gli ultimi 3 anni di garanzia? Inoltre ci sono officine apposta che fanno questo servizio oppure si potrebbe andare da chiunque?

Io ho un venditore multimarca vicino a dove abito, e tratta anche Hyundai, ho chiesto se fanno i tagliandi e le garanzie e mi hanno risposto di sì ma SOLO per chi acquista da loro. Vi sembra una cosa regolare? Di sicuro non sono una officina autorizzata... Mah

Scusate l'OT

Ciao Arton,
hai ragione....

Ti dico:
esiste una legge o decreto che afferma che c'e' la possibilità di eseguire i tagliandi auto presso qualsiasi officina, purche' cio' venga fatto rispettando le norme/indicazioni del costruttore ed utilizzando materiali ORIGINALI.
Detto cio', in caso di guasti successivi, un officina Hyundai potrebbe obiettare che la manutenzione precedente non e' stata fatta "a regola d'arte", in questo caso ti servirebbe dimostrare che hai eseguito un tagliando presso un officina che puo' dimostrare di aver invece eseguito il tagliano a "regola d'arte", ossia abbia a disposizione le procedure descritte dalla Hyundai ed abbia utilizzato parti di ricambio originali (es. filtri, olio indicato dalla casa, etc).
In altre parole e' tutto facile, sulla carta, ma non so cosa potrebbe succedere in realta'.
Quelle grosse catene come Midas ed altre, dichiarano di fare un tagliando come da CASA madre, quindi credo siano a conoscenza di tutte le info necessarie.
Un meccanico privato e piccolo, puo' farti un tagliando per esperienza ma potrebbe non avere le info di cui ti dicevo sopra.
Quello che ti consiglio e' di chiedere un preventivo prima di fare il tagliando anche al concess. Hyundai, se fanno i vagli, allora fagli capire che da loro non ci vai.
In altre parole, se e' un tagliando ordinario, dati i km e gli anno del auto, si sa a priori o quasi i costi che mediamente si devono affrontare.
Al + alcuni filtri se ritenuti in buono stato, potrebbero non essere cambiati.
Se fai cosi, a priori tagli le gambe al concessionario che prova a fare il furbo.
E' vero hai 5 anni di garanzia, ma in qlc modo la paghi con i costi (circa raddoppiati) dei tagliandi.
Insomma, nessuno ti regala niente!
 

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k
video promozionale della i30!
http://www.inautonews.com/video-2012-hyundai-i30-commercial-released

In Repubblica Ceca è già partita con prezzi a partire da 11.550€! (2.200€ circa in più della vecchia!)
http://www.hyundai.cz/data/files/pdf/cenik/cenik-nova-i30.pdf

In Germania sarà lanciata il 23/25 marzo a 15.850€, 300€ in più della vecchia e cmq più basso del prezzo di una Golf in Germania...

http://www.automobilwoche.de/article/20120130/repository/120139999

In Inghilterra arriverà il 12 marzo con prezzi da £14,495, credo che il prezzo sia da scontare dato che ad esempio la focus parta da £13.995 (promozione)


fonte:http://news.blackcircles.com/2012/01/hyundais-new-i30-to-start-at-1449-597841/
 

arton81

Utente
Registrato
23 Gen 2012
Messaggi
80
Punteggio reazioni
3
Provincia
Reggio-Em. RE
Auto ed Allestimento
AR Giulietta
video promozionale della i30!
http://www.inautonews.com/video-2012-hyundai-i30-commercial-released

In Repubblica Ceca è già partita con prezzi a partire da 11.550€! (2.200€ circa in più della vecchia!)
http://www.hyundai.cz/data/files/pdf/cenik/cenik-nova-i30.pdf

In Germania sarà lanciata il 23/25 marzo a 15.850€, 300€ in più della vecchia e cmq più basso del prezzo di una Golf in Germania...

http://www.automobilwoche.de/article/20120130/repository/120139999

In Inghilterra arriverà il 12 marzo con prezzi da £14,495, credo che il prezzo sia da scontare dato che ad esempio la focus parta da £13.995 (promozione)


fonte:http://news.blackcircles.com/2012/01/hyundais-new-i30-to-start-at-1449-597841/

grazie domycol!! sei un pozzo di informazioni :)
ma l'uscita ufficiale in italia non si sa ancora?

comunque si continuano a vedere immagini con due frontali differenti
non si sa qual'è quello definitivo?
 

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k
come puoi vedere nel primo carico di i30 ci sono entrambi i frontali.....

foto_10907137.jpg
 

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k
stanno arrivando!
[video=facebook;2881778535934]http://www.facebook.com/photo.php?v=2881778535934[/video]
 

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k
ne posto qualcuna! ;D
qui la versione base:
23_4f312f6c25b3f.jpg
hyi342_4f312f82726e5.jpg

qui sulla catena di montaggio
14_4f312f6bc696e.jpg

qui sulla neve coi cerchi da 16
hyi301_4f315545c2734.jpg
hyi382_4f312f8323550.jpg
 

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k
questa foto è davvero bella!
hyi310_4f312f811d026.jpg

questi dovrebbero essere invece i cerchi da 15"
24_4f312f84630ea.jpg
 

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k
catalog_1328726212.jpg test_41328735484.jpg
test_81328735486.jpg test_191328735492.jpg
catalog_1328726466.jpg
Test nového Hyundai i30


Autoblok
Začátek textu
Design
Řidičova zóna
Kabina a kufr
Motorizace
Podvozek
Diskuze
Technická data


Sdílet |
Test nového Hyundai i30

Sexy faktor: 4
Rodinný faktor: 2
Byznys faktor: 2
Fun faktor: 2
Offroad faktor: 1
Ženský faktor: 3

Testované motory: 1.6 CRDi/94 kW, 1.6 CRDi/94 kW ISG


Nová generace vozu Hyundai i30 útočí na daleko vyšší mety než ta předchozí. Kromě klasických předností typu prostorné kabiny, pětileté kompletní péče o vůz nebo výroby na našem území chce nabídnout i nejmodernější techniku, špičkovou kvalitu a přitažlivý design.

Soudě podle prvních 500 kilometrů za volantem vyšperkované verze se jí to s drobnými výjimkami daří.

Poměr ceny a výbavy sice zatím není tak výhodný jako u starší verze, ale to se při jejím současném doprodeji dalo čekat.

Zákaznická skupina se nemění - v případě hatchbacku půjde hlavně o menší rodiny, páry nebo jednotlivce všech věkových kategorií s menšími nároky na množství přepravovaných věcí. Většina rodin dá přednost kombíku.

Nová i30 hatchback se začala vyrábět a prodávat začátkem roku 2012.
Design

Hyundai i30 new - pohled ¾ zepředu dopravaHyundai i30 new - pohled bok dopravaHyundai i30 new - pohled záď čistáHyundai i30 new - pohled ¾ zezadu dolevaHyundai i30 new - pohled příď čistá


Připomíná mi příběh o matce a dceři, tak ve věku 50 a 25 let.

Mladá i30 sice nezapře designerské geny matky, ale její karoserie působí mnohem pohlednějším, sportovnějším, dynamičtějším, modernějším - zkrátka o generaci mladším a přitažlivějším dojmem.

Zatím jsem ale testoval pouze špičkové provedení s dvojitou chromovou mřížkou chladiče a litými koly (obojí standard od stupně Trikolor Style).

Test nového Hyundai i30 LED světla denního svícení patří ke každému provedení nové i30.

Uvnitř jsem se nechal hýčkat koženým čalouněním (standard nejvyššího provedení Trikolor Premium), trojrozměrnou přístrojovou deskou Supervision s úchvatnou grafikou velkého TFT displeje a vlastně téměř vším, co si lze v nové i30 představit.

Opět si ve srovnání s předchůdcem připadám, jak kdybych přeskočil v čase z věku klasických TV monitorů do dnešní doby tabletů.

Interiér testované i30 patří spolu s novým Fordem Focus nebo Hondou Civic k nejvíc high-tech působícím kompaktním hatchbackům.

Dojem kvality navozují materiály prvotřídně působící na dotek, stejně tlumeně jako fungují všechny ovladače se zavírají i dveře. Kvalita bezhlučnosti mechanismu nastavování volantu v porovnání s produkty koncernu VW rozčílila v dnes již kultovním videu z frankfurtského autosalonu 2011 i samotného šéfa koncernu VW Martina Winterkorna.

Jen mírné rezonování ze zadní části vozu na panelových dálnicích scházelo při prvním testu k dokonalosti.
Řidičova zóna
Řidičova zóna


Zůstala elegantní a přehledná, připadá mi o něco méně vzdušná než dřív, ale zato mnohem modernější. Pracoviště řidiče se hodně podobá větší i40. většinou ho chválím, několik bodů ke kritice jsem tady ale našel.

Test nového Hyundai i30 Kolena šoféra, který sedí rád nízko a těsně u volantu, z levé strany omezuje masivní výplň dveří s ovladači, z pravé rozmáchlá architektura středového sloupku. Odkládací plochy jsou naštěstí oblé, takže nejde o nic extra nepříjemného. Víc mi vadil tvar přístrojové desky, která ohrožuje holeň levé nohy. Stačí se ale posunout trochu nahoru a dozadu, přitáhnout si volant k sobě a je po problému.

Test nového Hyundai i30 U testovaných kožených sedadel výbavy Trikolor Premium (k běžným látkovám jsem se zatím nedostal) navíc seřizujete pomocí elektriky.

Proti větší i40 je jejich vyhřívání (standard od Trikolor Style) pouze dvoustupňové nikoli třístupňové a chybí jim chlazení, i když jsou perforované.

Sezení v nich není díky větší tvrdosti tak "křeslovité", jak bývá u kožených sedadel zvykem, zvlášť opěrka hlavy by mohla být měkčí. Po čtyřech hodinách jízdy jsem ale vystoupil svěží a bez bolestí zad. Vyhovovaly mi rozměry i jejich držení v zatáčkách, což se o mnoha kožených sedadlech říci nedá.

Šířka v loktech se proti minulé generaci nezhoršila, takže zůstává výrazně lepší než třeba u Octavie.

Test nového Hyundai i30 Test nového Hyundai i30 Měření prostoru nad hlavou zkreslovalo příplatkové dvoudílné panoramatické střešní okno s elektrickým ovládáním rolety i výsuvné přední části. Fotky můžete zvětšit kliknutím na ně - stejně jako všechny ostatní v testu.

Test nového Hyundai i30 Dokáže interiér příjemně prosvětlit.

Test nového Hyundai i30 Test nového Hyundai i30 Připadalo mi, že sloupky proti minulé generaci zase o něco ztloustly a skla trochu ubylo. Přesto výhled nevybočuje ze zvyklostí moderních rodinných hatchbacků.

Parkovací senzory včetně zadní kamery chytře schované za znáčkem Hyundai na zadních dveřích (vyklápí se automaticky jen při couvání, takže se nezašpiní), patří ke standardu od stupně Trikolor Style.

Výhled v jízdě slanou hnědou sněhovou kaší mě víc než tlusté sloupky kazily ne zcela domyšlené ostřikovače. Ty už při jízdě devadesátikilometrovou rychlostí nedostříknou na sklo dostatečně vysoko, takže stěrače zvládaly zprůhlednit jen část předního skla - naštěstí i tu před řidičem. Když auto stojí, tak stěrače očistí sklo téměř celé. Nikdy ale nedosáhnou na levou dolní část skla, odkud se při jízdě rychlostí 130 km/h nesetřená kapalina rozlézá směrem do zorného pole řidiče, takže musíte pořád stírat. A to na již suché ploše znamená opětovné zamatlání čistých ploch solí...

Test nového Hyundai i30 Pojďme zase pro změnu chválit. Hyundai vzal trend co největšího počtu funkcí ovládaných z volantu za svůj a jeho nová auta jsou tlačítky doslova posetá.

Test nového Hyundai i30 Levá strana hostí ovladače audiosoustavy (standard od výbavy Trikolor) a bluetooth handsfree pro mobilní telefon (od Trikolor Style).

Test nového Hyundai i30 Pravá patří palubnímu počítači (tlačítka TRIP a RESET, standard), jehož ovladače se sem přestěhovaly z palubní desky, což si zaslouží potlesk. Dále se tu obsluhuje tempomat, omezovač rychlosti a nastavení tuhosti posilovače řízení.

Chválím, že jsou všechna tlačítka dostatečně velká a osvětlená. Obsluhují se fakt příjemně.

Limit, který nastavíte na omezovači rychlosti, se zobrazuje na displeji. Auto pak tuto rychlost za běžných podmínek nepřekročí. Pouze pokud prošlápnete plynový pedál až na podlahu, funkci deaktivujete. Omezovač umožňuje dodržovat rychlostní limity bez toho, aniž byste museli stále sledovat rychloměr.

Tempomat pro změnu pomáhá s udržováním nastaveného tempa a tím šetří při dlouhých dálničních štrekách kotník pravé nohy. Zarazilo mne, že se řidičem zvolená rychlost na displeji nezobrazuje.

Zajímavou, novou a unikátní funkcí je nastavení posilovače rychlosti ve třech stupních Flex Steer (standard od Trikolor Style), kterou podrobněji hodnotím u kapitoly Řízení

Volant testované i30 měl sice užší věnec, ale příjemné tvarování v místech úchopu, a celkově se mi s ním pracovalo dobře. Obalení kůží patří ke standardu od stupně Trikolor Style.

Test nového Hyundai i30 Výplně dveří se na rozdíl od předchůdce naklánějí k řidiči a tím umožňují snadnější obsluhu tlačítek na nich. Překvapilo mne ale, že v noci svítí pouze ovladače stahování oken nikoli seřizování zrcátek. U nich jsem docela tápal.

Test nového Hyundai i30 Zato trojrozměrné palubní přístroje Supervision (standard od Trikolor Style) září jak na pouti. Tady se Hyundai zřejmě inspiroval novým Fordem Focus, který nabízí také tvar brýlí a podobně poutavou grafiku.

Test nového Hyundai i30 Lepší TFT displej u i30 (základní verzi jsem zatím nezkoušel) mi připadal ještě propracovanější než ten u Focusu.

Test nového Hyundai i30 Skvostný mi připadá i středový panel s velkým displejem příplatkové navigace.

Test nového Hyundai i30 Ten slouží i jako místo pro zobrazení obrazu parkovací kamery, která jinak využívá zpětného zrcátka. Také pro obsluhu navigace mám jen chválu. Pracuje se s ní lehce a srozumitelně.

Test nového Hyundai i30 Test nového Hyundai i30 Zajímavá architektura středového sloupku ukrývá praktické odkládací prostory s pogumovaným dnem na peněženky a mobily.

Test nového Hyundai i30 Proti předchůdci se zvětšila i kapacita schránek ve výplních dveří.

Test nového Hyundai i30 Další spousta drobností se vejde pod podélně nastavitelnou loketní opěrku (standard od výbavy Trikolor).

Test nového Hyundai i30 Nejvyšší provedení Trikolor Premium se pozná podle elegantního tlačítka elektronické parkovací brzdy. Na sněhu a ledu by se mi ale k ovládání auta mnohem víc hodila klasická "ručka", kterou najdeme ve většině i30.
Kabina a kufr

Hyundai i30 new - pohled sedadla přední Hyundai i30 new - pohled sedadla zadní Hyundai i30 new - pohled kufr základní Hyundai i30 new - pohled kufr maximální


Nadále platí, že na zadních místech patří Hyundai i30 mezi nejprostornější auta typu Volkswagenu Golf. Ve všech třech směrech jsou velikostní parametry nadprůměrné.

I když výrobce tvrdí, že se podélná prostornost v kabině trochu zhoršila, naše měření to nepotvrdila. I nová i30 podle nás patří z tohoto hlediska k rekordmanům.

Nemění se ani lehce nadprůměrná šířka v loktech. Výška pro hlavu ve druhé řadě se podle našich měření o centimetr zhoršila, rozdíl ale mohou dělat i sedačky, které byly u novinky kožené. Tak či onak může Hyundai i30 i dál na zadních sedadlech hostit cestující s výškou kolem 180 cm, aniž by se museli obávat kontaktu hlavy se stropem.

Před takhle vysokým zadním cestujícím může vpředu sedět i téměř dvoumetrový obr.

Připadalo mi, že novinka má o něco lépe tvarovaná a pohodlnější zadní sedadla, i když mohlo jít pouze o specialitu verze s koženým čalouněním.

Opěrka prostředního místa ve druhé řadě už mi s mojí výškou 174 cm stejně jako předchůdce hlavu nepodpírala ideálně, přesto je Hyundai i30 coby pětimístný mnohem využitelnější než většina konkurentů. Navíc mi prostřední flek nepřipadal jako trestná lavice, dalo se tu žít.

Test nového Hyundai i30 Zadní multifunkční opěrku najdeme ve standardu od stupně Trikolor Style.

Test nového Hyundai i30 Test nového Hyundai i30 Ohledně variability nabízí Hyundai i30 i nadále běžný standard: asymetricky dělená zadní sedadla s výklopnými sedáky směrem dopředu a na ně sklopnými opěradly.

U námi testované verze lícovaly s podlahou zavazadlového prostoru, která se ale od verze Trikolor Style nachází výše než u základních provedení.

I proto jsem měl při měření kufru pocit, že si výrobce s nárůstem objemu ze 340 l na nadprůměrných 378 l trochu vymýšlí. Všechny parametry jsme totiž naměřili proti konkurentům podprůměrné s výjimkou maximální šířky.

Test nového Hyundai i30 Jenže testovaná verze ukrývala ještě prostory pod podlahou. Ty u základních variant nejsou, místo toho je dno hlubší a kufr ve výšce podlahy delší. Přesnější čísla přinesu, až se k takové verzi dostanu. Samozřejmě, že pak bude mezi sklopenými sedadly a podlahou kufru schod. Ale Češi raději schod než menší kufr.

Test nového Hyundai i30 V bocích kufru potěší praktické háčky na nákupní tašky.
Motory, řazení, řízení, brzdy

Základní benzinová čtrnáctistovka přišla proti první generaci o 7 kW výkonu a ve sprintu z místa na stovku je o 1,6 s pomalejší než stará i30 1.4/80 kW. Výkonově slabší jsou proti staré i30 i benzinová šestnáctistovka a slabší naftová šestnáctistovka, ale u nich se úbytky výkonu na dynamice neprojevily.

Spotřeba se u srovnatelných motorizací nejvíce snížila u verzí s ISG - až o 0,8 l (průměr 3,7 l) u motoru 1.6 CRDi/94 kW. Nejčastěji pořizovaná základní benzinová čtrnáctistovka je nyní o dvě deci úspornější (5,6 l).

Vzhledem ke konkurenci boduje z benzinových motorů úsporností nový motor 1.6 GDI. Se systémem ISG si řekne v kombinaci jen o pět litrů benzinu, což je nejlepší hodnota ze všech rodinných hatchbacků. Mezi úsporné patří podle hodnot udávaných výrobcem i základní čtrnáctistovka, jediným žravějším benzinovým motorem je šestnáctistovka s automatem.

Z hlediska dynamiky najdeme nad průměrem jen motor 1.6 GDI, základní čtrnáctistovka dělá z nové i30 línější rodinný hatchback.

Také mezi naftovými motory boduje nová i30 hlavně úsporností. Obě šestnáctistovky vybavené ISG se staly novými rekordmany, když si řeknou v průměru jen o 3,7 l nafty.

Fonte: http://www.vybermiauto.cz/autoblok/clanek/test-hyundai-i30-new
 

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k
altre foto
catalog_1328726435.jpg
test_221328736118.jpg
test_231328736118.jpg
test_11328735482.jpg
 

Allegati

  • test_81328735486.jpg
    test_81328735486.jpg
    144,6 KB · Visite: 8

arton81

Utente
Registrato
23 Gen 2012
Messaggi
80
Punteggio reazioni
3
Provincia
Reggio-Em. RE
Auto ed Allestimento
AR Giulietta
Questa auto mi piace molto!! Soprattutto come sono studiati gli spazi interni: belli e spaziosi.
L'unica cosa che mi lascia un po' perplesso è la qualità dei sedili... Anche al motor show ho avuto la sensazione che avessero un po' risparmiato su quelli.
Non vedo l'ora che esca in Italia :D
 

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k
a me invece l'unica cosa che non piace rimane solo la forma dello sterzo.... unico piccolo dettaglio! però al 90% sarà la mia prossima auto! credo che l'ordinerò subito!
 

arton81

Utente
Registrato
23 Gen 2012
Messaggi
80
Punteggio reazioni
3
Provincia
Reggio-Em. RE
Auto ed Allestimento
AR Giulietta
è probabile sarà anche la mia prossima auto, anche se non ho fretta visto che la mia focus (133.000 km) si comporta ancora bene! ad essere sincero un'altra auto del segmento C che mi piace molto è la Giulietta dell'Alfa Romeo però finita con un po' di opzional si arriva sui 26.000 € :eek:

continua a tenerci aggiornati ;)
 

domycol

Utente Veterano
Registrato
6 Dic 2010
Messaggi
3.827
Punteggio reazioni
568
Provincia
Padova PD
Auto ed Allestimento
New i30 1.4 Mpi - Comfort+Adv.pack - xenon 6000k
io non la cambierei x la i30! la giulietta ha una minore abitabilità e anche la qualità é inferiore! ho potuto fare un confronto diretto al motor show. Esteticamente L`anteriore della i30 vince alla grande mentre il posteriore della giulietta é più pulito. Per i prezzi ho notato una maggiore scontistica rispetto a prima, oltretutto hanno immesso il 1.4 turbo benzina da 105 cv a un buon prezzo! 1500 euro del 120cv
 

roby

Socio Premium
Registrato
30 Mar 2010
Messaggi
1.233
Punteggio reazioni
83
Provincia
Monza-Bri. MB
Auto ed Allestimento
I30 Active Bifuel
io non la cambierei x la i30! la giulietta ha una minore abitabilità e anche la qualità é inferiore! ho potuto fare un confronto diretto al motor show. Esteticamente L`anteriore della i30 vince alla grande mentre il posteriore della giulietta é più pulito. Per i prezzi ho notato una maggiore scontistica rispetto a prima, oltretutto hanno immesso il 1.4 turbo benzina da 105 cv a un buon prezzo! 1500 euro del 120cv

domycol ma lavori nello stabilimento di nosovice??
come fai a beccare tutte queste belle foto??!!
 
Stato
Chiusa ad ulteriori risposte.
Alto Basso